top of page

Планові тренування по цеху М-6

  • 1dprzck
  • 1 апр. 2016 г.
  • 1 мин. чтения

01 квітня о 09:40 годині, згідно річного графіку керівництва ПАТ «АЗОТ» на території цеху М-6 відбулися навчання по ПЛАС.

По тактичному задуму відбулась розгерметизація фланцевого з’єднання в нижній частині конденсатора НТ поз. Е-303 на відм. +8,6 м корп. 1801/2 з подальшим виливом 6014,3 кг аміаку, формуванням токсичної хвилі, виходом її за межі цеху та переходом на рівень «Б», отруєнням атмосфери, інтоксикацією людей (один умовно потерпілий без свідомості).

По прибуттю до місця умовної аварії силами 18 ДПРЧ було встановлено на ПГ №1,2 пожежні колонки та подано 2 водяні стволи Legende-500 на відмітці +8,6м. для створення водяної завіси, щодо недопущення подальшого розповсюдження токсичної хмари.

Прибувши до місця умовної аварії, начальник 1 ДПРЗ Управління ДСНС України у Черкаській області полковник служби цивільного захисту Литвин Ю.О. доповів про своє прибуття та увійшов до складу штабу з ліквідації надзвичайної ситуації, прийняв інформацію раніше прибувшого начальника 18 ДПРЧ підполковника служби цивільного захисту Лещинського Д.В.

Оцінивши обстановку начальник 1 ДПРЗ дав вказівку начальнику 19 ДПРЧ майору служби цивільного захисту Солопію І.Г., щодо створення двох рятувальних ланок для проведення розвідки в поруч розташованих корпусах цеху на наявність можливих постраждалих (к-с 1800, 1803, 1826, 1830, 1809, 1811) та начальнику відділення цивільного захисту майору служби цивільного захисту Бєлашову Д.А. на встановлення дегазаційних постів для проведення дегазації особового складу після роботи в зоні аварії.

На місці можливої аварії було організовано максимальну взаємодію з усіма спеціальними службами ПАТ «АЗОТ», які також прибули на ліквідацію умовної аварії.

Навчання пройшли на високому рівні. Особовий склад показав гарні практичні знання та навички роботи з пожежно-технічним обладнанням.

Завдяки таким навчанням, особовий склад підпорядкованих підрозділів загону набуває практичних професійних навичок по ліквідації та локалізації можливих надзвичайних ситуацій.



 
 
 

Comments


bottom of page