top of page
Поиск

Практичні заняття з тактичної підготовки

  • 1dprzck
  • 28 сент. 2015 г.
  • 2 мин. чтения

Службова підготовка в 1 ДПРЗ Управління ДСНС України у Черкаській області організовується та проводиться згідно наступних керівних документів, а саме:

  • наказу МВС України № 189 від 20.02.2015 року „ Про організацію службової підготовки осіб рядового і начальницького складу служби цивільного захисту”;

  • наказу ДСНС України № 421 від 11.08.2015 року „ Про організацію службової підготовки осіб рядового і начальницького складу органів і та підрозділів цивільного захисту ДСНС України у 2015/2016 навчальному році”;

  • наказу Управління ДСНС України у Черкаській області № 199 від 26.08.2015 року „ Про організацію службової підготовки в пожежно-рятувальних підрозділах області на 2015-2016 навчальний рік”;

  • наказу 1 ДПРЗ Управління ДСНС України у Черкаській області № 122 від 28.08.2015 року „ Про організацію службової підготовки в 1 ДПРЗ на 2015-2016 навчальний рік”.

Згідно розкладу занять зі службової підготовки з рядовим та начальницьким складом в підпорядкованих підрозділах загону щомісячно проводяться практичні заняття з тактичної підготовки з виїздом на територію підприємства. Занятття проводять начальники підпорядкованих підрозділів, а в разі їх відсутності заступники начальників.

В вересні 2015 року керівництвом підпорядкованих підрозділів 1 ДПРЗ Управління ДСНС України у Черкаській області з особовим складом чергових караулів були проведені заняття з тактичної підготовки на корпус 601 цеху М-5 (виробництво слабкої азотної кислоти). На даних занятттях керівництвом підпорядкованих підрозділів 1 ДПРЗ та представниками цеха ПАТ „АЗОТ” до особового складу чергових караулів доводилась оперативна характеристика , пожежна небезпека речовин та матеріалів, які обертаються в технологічному процесі на даному об’єкті.

Після закінчення вивчення характеристики цеху керівництвом підрозділу дається вводна на умовну аварію чи пожежу в даному цеху. Особовим складом чергового караулу проводяться дії по гасінню пожежі чи ліквідації надзвичайної ситуації. Після чого керівником занять дається оцінка рівню підготовленості особового складу та проводиться розбір оперативних дій.

Дані занятття проводяться з метою підвищення боєздатності та професійного рівня особового складу чергових караулів до дій за призначенням, що швидко дозволяє зорієнтуватися під час виникнення надзвичайної ситуації різного характеру.


 
 
 

Comments


bottom of page